Maďarské lázně

Greenfield ****

Greenfield Golf & Spa Resort  leží ve městě Bükfürdő a nabízí 6 bazénů, 8 saun, restauraci Seasons, bezplatný přístup k internetu a 18jamkové/72parové mistrovské golfové hřiště a 207 pokojů.
Gurmánskou kuchyni si můžete vychutnat v restauraci Seasons, jejíž součástí je terasa s výhledem na golfové hřiště.
Bar Piano vás zve k odpočinku a nabízí široký výběr čajů, kávové a čokoládové speciality, exkluzivní vína, stejně jako vitaminové a mléčné koktejly.
K dokonalé relaxaci poskytuje Greenfield Golf & Spa Resort ajurvédské a thajské masáže a moderní fitness centrum. Parkování je možné zdarma v arealu hotelu. Příjezd je možný od 15:00.

 

Park Inn Sarvar ****

Park Inn by Radisson je propojen s velkými lázněmi s vnitřní i venkovní částí rozloze 5000 m² vodních ploch. Nabízí 223 klimatizovaných pokojů, dobrá jídla a Wi-Fi zdarma. Během 5 minut chůze se lze dostat do centra města Sárvár a během 10 minut chůze k hradu Nádasdy. Všechny pokoje v hotelu Park Inn jsou vybaveny nastavitelnou klimatizací, satelitní TV s rádiem, trezorem, telefonem a je v nich dostupný vysokorychlostní internet. V restauraci La Caraffa můžete začít den snídaní podávanou ve formě bohatého bufetu, k obědu si dát 3chodové menu a večeři si vybrat z večerního bufetu.

Sárvár Wellness Complex nabízí tradiční i východoasijské masáže, moderní fitness centrum a kosmetická ošetření. K dispozici je také nově otevřené rodinné centrum s brouzdalištěm, ​​vířivkou, vlnobitím, lezeckou stěnou a 3 velkými skluzavkami. Příjemné prostředí pro nejmenší hosty nabízí Baby World, kde naleznete dětskou kuchyňku, přebalovací stůl a místnost na spaní. Parkování je možné za 3 EUR na 24 hodin.

 

Hotel Caramell ****

Hotel Caramell se nachází na okraji obce Bük a nabízí 80 moderních pokojů s balkonem, moderní lázeňské centrum se saunami, parní saunou i solnou jeskyní, celodenní bezplatnou kyvadlovou dopravu do termálních lázní Bük a vybrané pokrmy maďarské i mezinárodní kuchyně.
Caramell Hotel poskytuje klimatizované pokoje s minibarem, TV, koupelnou a župany.
Kromě specialit maďarské kuchyně jsou v restauraci hotelu připravována také jídla z celého světa včetně Dálného východu.
V ceně ubytování je zahrnutý vstup do fitness centra, wellness i lázeňské části hotelu stejně jako veškerý zábavní program. Parkování je možné zdarma v arealu hotelu.