Špindlerův Mlýn

Hotel Savoy Spindl****+

Savoy Hotel se nachází v centru Špindlerova Mlýna. Nabízí wellness centrum se saunou a vířivkou, business centrum a hernu se stolním fotbalem. V celé budově je zdarma dostupné Wi-Fi.
Hotel Savoy má všech 38 pokojů s LCD TV, fénem a vlastní koupelnou. Ve všech je k dispozici také psací stůl a kabelový internet zdarma. Některé z nich mají balkon s krásným výhledem na ski areál Svatý Petr.
V příjemné restauraci Kogo s terasou se podává pestrý výběr jídel italské i domácí kuchyně. Nechybí ani vinný sklípek zásobený vynikajícími ročníky a v zimě se po lyžování můžete těšit na posezení v baru s výhledem na hory a na město.
Relaxovat lze při masáži ve wellness centru nebo přímo v pokoji. Od jara do podzimu můžete také využívat zahradu. O větší pohodlí se vám postará další vybavení, například polštáře a přikrývky navíc. Na místě je k dispozici také trampolína, stolní tenis, knihovna DVD, skateboardy a dětské hřiště a za příplatek si lze vypůjčit iPad.
Hotel Savoy má hernu s konzolemi Play Station a X-box a na požádání může zajistit hlídání dětí. Za příplatek lze parkovat v garáži. Přímo v hotelu Savoy si můžete půjčit lyžařské vybavení a jízdní kola a nechybí ani lyžárna a hole na nordic walking.
Na místě si lze najmout osobního lyžařského instruktora a Savoy Hotel nabízí i služby lyžařské školy.