Salzburg - lyžování

Landhotel Lerch Plankenau ***

Landhotel Lerch Plankenau je idylické místo, které nabízí přírodní koupaliště , sluneční terasu a bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách . Cyklostezka Tauern a sjezdovka cross-country začíná od hotelu..

Všech 22 pokojů má výhled do zahrady nebo na okolní pohoří , kabelovou TV s vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC . Některé pokoje mají také balkon .

Hosté Landhotel Lerch Plankenau si mohou vychutnat snídani formou bufetu v hotelové restauraci , která nabízí také rakouské a mezinárodní speciality a speciální víno ​​k večeři v hotelové vinárně .

Po dni stráveném na sjezdovce mohou hosté relaxovat v bylinné a parní sauně. Horká vana a solárium jsou možné použít za příplatek .

Impozantní Lichtenštejnská soutěska je 5 - minut jízdy od hotelu  a také se tam lze snadno dostat pěšky . Geisterberg Adventure Park je 10 minut jízdy autem , a obří ledová jeskyně ve Werfen je vzádelaná 20 km . Město Salzburg je 60 km daleko .

Zdarma je k dispozici soukromé parkování. Centrum St Johann, kde se nachází supermarket je vzdálený 1,5 km a Alpendorf ,část regionu Ski Amadé, je 5 - minut jízdy autem od hotelu.