Hotely 3*

Charles Central ***

Hotel Charles Central se nachází vedle stanice metra Křižíkova v centru Prahy. Nabízí 44 pokojů s koupelnou a satelitní TV. Ve vstupní hale je zdarma k dispozici počítač s internetem.
Každé ráno se v jídelně podává snídaně formou bufetu, která zahrnuje teplé i studené pokrmy. Na dobrém jídle si můžete pochutnat také v hotelové pizzerii Ristorante Carllino.
Některé pokoje hotelu Charles Central mají balkon.
Soukromé parkoviště je k dispozici za poplatek 14 EUR per 24 hours . Do historického centra Prahy je to 2 stanice metrem. V okolí hotelu jsou kavárny, restaurace a galerie. Autobusové nádraží Florenc je vzdálené 1 stanici metrem nebo 10 minut pěšky.

 

Brixen ***

Moderní Hotel Brixen se nachází se na Novém Městě v centru Prahy, 100 metrů od stanice metra a tramvajové zastávky IP Pavlova a v docházkové vzdálenosti od Václavského náměstí a Národního muzea, a zdarma poskytuje Wi-Fi připojení k internetu.
Každý den se podává v hotelu teplá i studená snídaně formou bufetu, která mimo jiné zahrnuje domácí pečivo. Ve dvoře je k dispozici hlídané parkoviště za poplatek 15 EUR za 24 hodin. Wi-Fi připojení k internetu je zdarma dostupné na pokojích a také v restauraci.
Všech 27 pokojů má koupelnu a satelitní TV, některé také kuchyňský kout.
Hotel je obklopen mnoha tradičními českými restauracemi, divadly a galeriemi.

 

Olympik Tristar ***

Tento hotel se nachází 100 metrů od golfového hřiště v rezidenční části Prahy a nabízí Happy Day Casino s ruletou a hrou blackjack.
Olympik Tristar má všech 280 pokojů vybavené minibarem, satelitní TV, trezorem a vlastní koupelnou. V hotelové restauraci mohou hosté ochutnat mezinárodní jídla. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu.
Olympik Tristar je vzdálen 200 metrů od stanice metra na trase B Invalidovna. Do historického centra Prahy jsou to 4 stanice. Zastávka tramvají 24 a 8 je 300 metrů daleko.
Parkování je možné za 12 EUR na 24 hodin.