Hotely 3*

Alfa Art ***

Nádherně zrenovovaný Alfa Art Hotel vás přivítá v klidném prostředí plném zeleně u Dunaje v nejstarší čtvrti v Budapešti, Obuda. Nabízí ubytování v 42 klimatizovaných pokojích s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu.
Svůj den můžete zahájit bohatou snídaní formou bufetu a zakončit ho večeří v restauraci Akvarell, kde jsou podávána chutná jídla maďarské i mezinárodní kuchyně. K restauraci patří venkovní terasa s úchvatným výhledem na Dunaj. Parkování je zdarma

 

Hotel Panda ***

Hotel Panda je zasazený v zelených kopcích Budína, odkud se z nedalekých autobusových a tramvajových zastávek snadno dostanete do centra Budapeště. Nabízí saunu, bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Panda má všech 29 pokojů zařízené vlastní koupelnou a TV.
Snídaně se podává denně v hotelové restauraci.
Hotel Panda je prvním 3hvězdičkovým hotelem v Maďarsku, který zaměstnává z 90 % osoby se zdravotním postižením. Hotel se také zavázal k ochraně životního prostředí, a proto používá snadno recyklovatelné produkty.
Hotel se nachází 3 minuty pěšky od nákupního centra a 10 minut pěšky od sportovního centra s tenisovými kurty a fotbalovým a basketbalovým hřištěm. Parkování je možné zdarma.