Hotely 5*

Aquincum *****

Aquincum HoteI Budapest se nachází na břehu Dunaje, na budínské straně Arpádova mostu a proti Markétinu ostrovu. Snadno se odtud dostanete do centra města. Hosté mají volný vstup do velkého lázeňského centra.
Mezi lázeňská a wellness zařízení patří klasický krytý bazén, 2 termální bazény, vířivka a různé sauny včetně parní. Nechybí ani posilovna.
Aquincum Hotel Budapest provozuje restauraci, kde se podávají jídla maďarské a mezinárodní kuchyně. Zajít si můžete také do baru.
Hotel ma 310 pokojů. Ve všech pokojích je k dispozici klimatizace a kabelový i bezdrátový internet zdarma. V koupelně najdete župany.
Hotel Aquincum Budapešť může na vyžádání zajistit kyvadlovou dopravu do centra města a zpět.
Parkování je možné za 14 EUR na den v areálu hotelu

 

 

  JEDNOLUZKOVÝ POKOJ DVOJLUŽKOVÝ POKOJ  
2.1.-31.3. 2014 209€ 209€ cena za 3 noci / 4 dny za 2 osoby
       
       

 

Kempinski

Kempinski Hotel Corvinus Budapest se nachází 700 metrů od mostu Széchenyi Lánchíd i baziliky sv. Štěpána a nabízí luxusní pokoje s klimatizací, několik restaurací a krytý bazén. Po architektonické stránce je hotel symbolem moderní Budapešti.
Hotel Kempinski Corvinus poskytuje 359 elegantních pokojů s kabelovou TV a bezplatným Wi-Fi. Výhled směřuje do parku, na město nebo na část města zvanou Fashion Street.
V restauraci Nobu je podáváno vynikající suši nebo inovativní pokrmy japonské kuchyně a zajít můžete také do restaurace ÉS Bisztró-Brasserie s letní terasou a nabídkou maďarských i vídeňských specialit. Klasická kavárna Coffeeshop je zařízená v moderním stylu a výběr doplňuje Blue Fox The Bar vhodný k posezení u drinku.
Nedaleko hotelu najdete stanici metra i autobusovou zastávku zajišťující snadné spojení ke všem místním zajímavostem. Za 20 minut dojedete autem k výstavišti Hungexpo. Hlídané parkování je možné za 36 EUR na 24 hodin.